Návrh IV. "ABpee349"

Nejnákladnějším návrhem je přestavba, která zahrnuje celý vůz.

Návrh počítá s větší přestavbou vozu. Využití vozu je na rychlíky, nebo vlaky vyšší kvality, kde postačuje 25 míst první třídy, případně jako posilový vůz.

Výměna sedadel, za sedadla BorCad Comfort, nebo MSV Interier Rubín. Uvolněná sedadla lze užít například v jednotkách RegioPanter, pro které jsou postačující.

Stolky jsou provedené v imitaci dřeva. Nohy stolků u čtyřmístných oddílů jsou posunuty ke kraji stolků, čímž již nepřekáží cestujícím, kteří sedí do uličky. Koše jsou umístěny pod sedadly do uličky a ve stolku. Stěny jsou alespoň částečně v imitaci dřeva a dveře mezi oddíly jsou stejně jako u vozů Bpee, Apee apod. ovládány tlačítkem přímo na dveřích, cestujícím tak již nebude překážet výčnělek s tlačítkem. 

Níže návrh uspořádání interiéru. 

V oddíle první třídy je instalován zátěžový koberec a přípojka s USB je k dispozici u každého místa, WC je k dispozici i u první třídy, místo současného prostoru pro kola, místo pro kola přesunuto k třídě druhé, kde nahrazuje jedno WC. Úprava osvětlení v první i druhé třídě na podhledové - sektorové, které bude individuálně regulovatelné.  

V oddíle druhé třídy Jsou vyměněna sedadla za BorCad Genio, která se více hodí pro dálkové vlaky a posunuty tak aby byly rozteče v celém oddíle stejné, jsou instalovány rozkládací stolky a oddíl má k dispozici jedno WC a místo pro jízdní kola, nebo kočárky.