Spolkové akce

Soutěž o týdenní jízdenku na léto 2021

V této soutěži budete moci získat týdenní síťovou jízdenku Českých Drah, "jízdenku na léto".
Soutěž trvá do 31. 7. 2021.

Soutěžní zadání je jednoduché, vymyslete novostavbu, či modernizaci kombinovaného vozu 1. a 2. třídy pro vnitrostátní vlaky Českých drah plně, či částečně mimo koridory, specificky například rychlíky Brno - České Budějovice - Plzeň, Praha - Hradec Králové - Trutnov, Praha - Plzeň - Železná Ruda apod.
Maximální rychlost vozů je požadována 160km/h, pokud se bude jednat o novostavbu, nezapomeňte tento fakt uvést. Pokud se bude jednat o modernizaci, či přestavbu, nezapomeňte uvést, z jakého vozu bude modernizace vycházet.

Vnitřní uspořádání je plně na Vaši fantazii, tudíž jestli zvolíte velkoprostor, kupé, či kombinaci je plně ve Vašich rukou.

Při vyhodnocování výsledků soutěže bude zohledňována reálnost takového návrhu, jeho přibližná nákladnost a rovněž i to jak bude takový vůz přívětivý pro cestující a vlakový doprovod. Budeme zhodnocovat i to jak jste si dali na návrzích záležet a jak náročné zpracování návrhu bylo.

Jako určitou předlohu můžete použít návrhy na našem webu například: https://www.jednicka.net/navrh-v/ 

Výsledky vyhodnotí členská schůze spolku dne 1. 8. 2021 a následně kontaktuje výherce, který bude moci cenu využít jako pro sebe, tak ji někomu věnovat jako dárek.

Výtvory posílejte na náš email jedn1cka@email.cz nejpozději do 31. 7. 23:59 a do předmětu uveďte "Soutež jednička", tím, že nám návrh pošlete dáváte spolku souhlas s prezentací na spolkovém webu, jméno tvůrce v případě vyžádání uvedeme.

Vyhlášení soutěže:

Vítězem soutěže se stal návr P. Šlégra na přestavbu vozů Bdt279/280.
Gratulujeme